BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pamoka #1: “Ką daryti, kad įleistų į viešąsias įstaigas?”

Parašė eimantasm | 2011-03-23 20:25

Nusprendžiau ilgai nelaukti ir jus šiek tiek apšviesti savo nuostabiais pamąstymais. Man tai kas, man tai nereikia, bet čia viskas dėl jūsų, kad viešuoju transportu galėčiau važinėti ir prisėsti šalia. Fuj, net šiurpas nukratė.

Nu bet čia ne apie tai. Kaip mano geras draugas “Krabų sultonas” pasakytų, čia ne apie krabus. Tai va. Pirmoji pamoka: “Ką daryti, kad jus įleistų į viešąsias įstaigas?”

Be mano talento čia neapsieisit. Visų pirma, siūlau tipo pasižiūrėti, kaip reiktų atrodyti, kad jums net prokuroras neleistų į mokyklą ateiti.

Nu, jei būčiau prokuroras, irgi jo neįleisčiau. Išvis, kaip žmogui gali šauti į galvą prieš tėliką taip nestilingai apsirengti. Aš suprantu, čia būtų kokios troleibusininkų kapelų varžytuvės, gal tokia apranga ir tiktų, bet prieš televiziją, kad ir Šiaulių, nedera taip, nedera. Bent jau susišukuoti galėjo. Nu ir o akulioriai kokie. Atsimenu, kai buvau Londone, tai ten mažamečiai su žaibais ant kaktų ir šluotom tarp kojų tokius nešiojo. Kaip mano gera draugė Irma pasakytų, tokių net nevogčiau.

Čia tiems vaikams, kurie į mokyklą nenori eit, matyt, puikus variantas būtų. Bet šiaip tai čia žostkai baisu. Tik ilgo lietpalčio tetrūksta.

Nu, o šiaip tai visai būtų nieko, jei ant tokių suprakaitavusių maikučių užsidėtumėt bent kokį gražesnį švarkelį ne iš maximos. Nes nu kažkaip nelygis taip, ypač, jei ir tuos 200 tūkstančių pasiėmė.

Rodyk draugams

Sausainius darko tik bjaurybės

Parašė eimantasm | 2011-03-23 19:35

Sveikos, mielosios. Nu, labas ir nesmirdantiems vyrams.

Vos nagų lako nepamečiau, kai pamačiau šitą fotkę. Nesuprantu, kaip taip galima pasityčioti iš sausainių. Kuo gi jie nusikalto?

Rodyk draugams

Nu, labas, visaip išsipuošę ir pasidabinę draugai

Parašė eimantasm | 2011-03-23 19:14

Jei yra dar tokių, kurie nežino, kas aš - tai aš Žostkas Žostkevičius. Draugai mane vadina tiesiog Žostku. Man sunku rašyti, nes nežinau, kas skaito. Jei esi koks smirdantis ir apie madą nė bum bum nesuvokiantis skustas budulis, eik į kačialkę ir prakaituok ten, o ne mano bloge. Pageidautina, kad po to su savo antru golfu, lėtai, įsijungęs pirmą pavarą, nusiskandintum Neryje. Nu bet jei jūs, mielosios ponios ir poniutės, esat pasipuošusius ir skaitot net su kablais, aš visas jūsų paslaugoms. Paplepėsim apie viską žiauriai žostkai.

Kaip sako mano geras draugas Geležnikas, nėra nieko, ko nebūtų galima suklastoti. Šiaip jis neteisus. Nes mano unikalaus ir fantastiško blogo niekas nesuklastos.

Rodyk draugams