Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2011-03-23

Pamoka #1: “Ką daryti, kad įleistų į viešąsias įstaigas?”

Publikuota: Be temos

Nusprendžiau ilgai nelaukti ir jus šiek tiek apšviesti savo nuostabiais pamąstymais. Man tai kas, man tai nereikia, bet čia viskas dėl jūsų, kad viešuoju transportu galėčiau važinėti ir prisėsti šalia. Fuj, net šiurpas nukratė.

Nu bet čia ne apie tai. Kaip mano geras draugas “Krabų sultonas” pasakytų, čia ne apie krabus. Tai va. Pirmoji pamoka: “Ką daryti, kad jus įleistų į viešąsias įstaigas?”

Be mano talento čia neapsieisit. Visų pirma, siūlau tipo pasižiūrėti, kaip reiktų atrodyti, kad jums net prokuroras neleistų į mokyklą ateiti.

Nu, jei būčiau prokuroras, irgi jo neįleisčiau. Išvis, kaip žmogui gali šauti į galvą prieš tėliką taip nestilingai apsirengti. Aš suprantu, čia būtų kokios troleibusininkų kapelų varžytuvės, gal tokia apranga ir tiktų, bet prieš televiziją, kad ir Šiaulių, nedera taip, nedera. Bent jau susišukuoti galėjo. Nu ir o akulioriai kokie. Atsimenu, kai buvau Londone, tai ten mažamečiai su žaibais ant kaktų ir šluotom tarp kojų tokius nešiojo. Kaip mano gera draugė Irma pasakytų, tokių net nevogčiau.

Čia tiems vaikams, kurie į mokyklą nenori eit, matyt, puikus variantas būtų. Bet šiaip tai čia žostkai baisu. Tik ilgo lietpalčio tetrūksta.

Nu, o šiaip tai visai būtų nieko, jei ant tokių suprakaitavusių maikučių užsidėtumėt bent kokį gražesnį švarkelį ne iš maximos. Nes nu kažkaip nelygis taip, ypač, jei ir tuos 200 tūkstančių pasiėmė.

Patiko (0)


Atgal į: Pamoka #1: “Ką daryti, kad įleistų į viešąsias įstaigas?”